Продукція > TDK-LAMBDA > I6A4W010A033V-001-R
I6A4W010A033V-001-R
I6A4W010A033V-001-R TDK-Lambda
i6a4w_e.pdf
Виробник: TDK-Lambda
Description: DC DC CONVERTER 3.3-40V 250W
Packaging: Tray
Features: Remote On/Off, OCP, SCP
Package / Case: Sixteenth Brick
Size / Dimension: 1.30" L x 0.90" W x 0.48" H (33.0mm x 22.9mm x 12.1mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 53V
Approval Agency: CE
Efficiency: 97%
Current - Output (Max): 10A
Supplier Device Package: Sixteenth Brick
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 3.3 ~ 40V
Control Features: Enable, Active Low
Part Status: Active
Power (Watts): 250 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 192 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK-LAMBDA - I6A4W010A033V-001-R - Nicht isolierte POL-DC/DC-Wandler, ITE, 1/16-Brick, 250 W, 3.3 V, 40 V, 10 A, tariffCode: 85044095, DC-Eingangsspannung, min.: 9V, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung, min.: 3.3V, Höhe: 12.1mm, Ausgangsspannung, max.: 40V, Tiefe: 33mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, Breite: 22.9mm, usEccn: EAR99, DC/DC-Wandlerausgang: Einstellbar, DC-Eingangsspannung, max.: 53V, euEccn: NLR, DC/DC-Wandler: 1/16-Brick, Ausgangsstrom, max.: 10A, Produktpalette: i6A Series, productTraceability: No, Anwendungen für das Netzteil: ITE, Ausgangsleistung, max.: 250W, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
I6A4W010A033V-001-R I6A4W010A033V-001-R Виробник : TDK-Lambda i6a4w_e.pdf DC/DC Converters - Through Hole 250W 24Vin 10A 3.3-40Vout NLog
на замовлення 764 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
I6A4W010A033V-001-R I6A4W010A033V-001-R Виробник : TDK-Lambda i6a4w-datasheet.pdf Module DC-DC 1-OUT 3.3V to 40V 10A 250W 11-Pin
на замовлення 15 шт:
Мінімальне замовлення: 5
I6A4W010A033V-001-R I6A4W010A033V-001-R Виробник : TDK-LAMBDA i6a4w_e.pdf Description: TDK-LAMBDA - I6A4W010A033V-001-R - Nicht isolierte POL-DC/DC-Wandler, ITE, 1/16-Brick, 250 W, 3.3 V, 40 V, 10 A
tariffCode: 85044095
DC-Eingangsspannung, min.: 9V
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, min.: 3.3V
Höhe: 12.1mm
Ausgangsspannung, max.: 40V
Tiefe: 33mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
Breite: 22.9mm
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Einstellbar
DC-Eingangsspannung, max.: 53V
euEccn: NLR
DC/DC-Wandler: 1/16-Brick
Ausgangsstrom, max.: 10A
Produktpalette: i6A Series
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Ausgangsleistung, max.: 250W
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 72 шт:
на замовлення 15 шт:
I6A4W010A033V-001-R I6A4W010A033V-001-R Виробник : TDK i6a4w_e.pdf Module DC-DC 1-OUT 3.3V to 40V 10A 250W 11-Pin 1/16-Brick
на замовлення 152 шт:
Мінімальне замовлення: 4
на замовлення 36 шт:
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності
товару немає в наявності
I6A4W010A033V-001-R I6A4W010A033V-001-R Виробник : TDK-LAMBDA I6A4W.pdf Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 250W; Uin: 9÷53VDC; Uout: 3.3÷40VDC; Iout: 10A; THT
Type of converter: DC/DC
Power: 0.25kW
Input voltage: 9...53V DC
Output voltage: 3.3...40V DC
Output current: 10A
Mounting: THT
Body dimensions: 33x22.9x12.1mm
Efficiency: 94...97.5%
Operating temperature: -40...125°C