IA12DSF04DO
IA12DSF04DO Carlo Gavazzi Inc.
IA12DSF.pdf
Виробник: Carlo Gavazzi Inc.
Description: SENSOR PROX INDUCTIVE 4MM CYLIND
Packaging: Box
Package / Case: Cylinder, Threaded - M12
Output Type: SCR-NO, 2-Wire
Sensing Distance: 0.157" (4mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Cable Leads
Voltage - Supply: 10V ~ 36V, 12V ~ 40V
Material - Body: Nickel-Plated Brass
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP67, NEMA 1, 3, 4, 6, 13
Indicator: LED
Response Frequency: 1kHz
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR PROX INDUCTIVE 4MM CYLIND, Packaging: Box, Package / Case: Cylinder, Threaded - M12, Output Type: SCR-NO, 2-Wire, Sensing Distance: 0.157" (4mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Cable Leads, Voltage - Supply: 10V ~ 36V, 12V ~ 40V, Material - Body: Nickel-Plated Brass, Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP67, NEMA 1, 3, 4, 6, 13, Indicator: LED, Response Frequency: 1kHz.