IB892-10T
IB892-10T iBASE Technology
Виробник: iBASE Technology
Description: SBC 1GHZ 1 CORE 1GB/1GB RAM
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.000" x 5.800" (101.60mm x 147.32mm)
Speed: 1GHz
Operating Temperature: -40°C ~ 75°C
Core Processor: Atom E640T
Cooling Type: Heat Sink
Expansion Site/Bus: Mini-PCIe
Video Outputs: DisplayPort, DVI, HDMI, VGA
Ethernet: GbE
USB: USB 2.0 (4)
RS-232 (422, 485): 4
Watchdog Timer: No
Storage Interface: mSATA
Number of Cores: 1
RAM Capacity/Installed: 1GB/1GB
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SBC 1GHZ 1 CORE 1GB/1GB RAM, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.000" x 5.800" (101.60mm x 147.32mm), Speed: 1GHz, Operating Temperature: -40°C ~ 75°C, Core Processor: Atom E640T, Cooling Type: Heat Sink, Expansion Site/Bus: Mini-PCIe, Video Outputs: DisplayPort, DVI, HDMI, VGA, Ethernet: GbE, USB: USB 2.0 (4), RS-232 (422, 485): 4, Watchdog Timer: No, Storage Interface: mSATA, Number of Cores: 1, RAM Capacity/Installed: 1GB/1GB, Part Status: Active.
Інші пропозиції IB892-10T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IB892-10T IB892-10T Виробник : IBASE Single Board Computers 3.5" SBC Intel Atom E640T 1.0GHz