Продукція > TDK > IBQ15-100BB125X125
IBQ15-100BB125X125
IBQ15-100BB125X125 TDK
magnetic-sheet_rfid_ibq15_en.pdf
Виробник: TDK
EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding MAGNETCI SHEETS RFID 125x125mm 0.10mm Thick Sheet
на замовлення 123 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RFID 125 X 125MM SHEET, Packaging: Bulk, Length: 4.921" (125.00mm), Shape: Square, Type: Shielding Sheet, Width: 4.921" (125.00mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Adhesive: Non-Conductive, Double Sided, Thickness - Overall: 0.007" (0.18mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IBQ15-100BB125X125 IBQ15-100BB125X125 Виробник : TDK Corporation magnetic-sheet_rfid_ibq15_en.pdf Description: RFID 125 X 125MM SHEET
Packaging: Bulk
Length: 4.921" (125.00mm)
Shape: Square
Type: Shielding Sheet
Width: 4.921" (125.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Adhesive: Non-Conductive, Double Sided
Thickness - Overall: 0.007" (0.18mm)