IC0603A102R-10 Laird-Signal Integrity Products
ic0603a102r-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 1UH 25MA 600 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 600mOhm Max
Q @ Freq: 30 @ 10MHz
Frequency - Self Resonant: 70MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Height - Seated (Max): 0.037" (0.94mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 25 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 25MA 600 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 600mOhm Max, Q @ Freq: 30 @ 10MHz, Frequency - Self Resonant: 70MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 MHz, Height - Seated (Max): 0.037" (0.94mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 25 mA.
Інші пропозиції IC0603A102R-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IC0603A102R-10 IC0603A102R-10 Виробник : Laird Technologies Laird_10092020_Laird MCP Catalog-EMI Filtering and RF Inductor Sep 2020.pdf RF Inductors - SMD 1000nH 0.6ohms 25mA