IC0603B181R-10 Laird-Signal Integrity Products
IC0603B181R-10.pdf
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED INDUCT 180NH 200MA 600 MOH
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IC0603B181R-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IC0603B181R-10 IC0603B181R-10 Виробник : Laird Performance Materials ic0603b181r_10_datasheet-2946885.pdf RF Inductors - SMD 180nH 0.6ohms 50mA
товару немає в наявності
IC0603B181R-10 IC0603B181R-10 Виробник : Laird Technologies IC0603B181R-10.pdf RF Inductors - SMD 180nH 0.6ohms 50mA