IC0805A103R-10
IC0805A103R-10 Laird-Signal Integrity Products
ic0805a103r-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 10UH 15MA 1.15 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.15Ohm Max
Q @ Freq: 45 @ 2MHz
Frequency - Self Resonant: 24MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 15 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 15MA 1.15 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.15Ohm Max, Q @ Freq: 45 @ 2MHz, Frequency - Self Resonant: 24MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 15 mA.
Інші пропозиції IC0805A103R-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IC0805A103R-10 IC0805A103R-10 Виробник : Laird Performance Materials Laird_10092020_Laird_MCP_Catalog_EMI_Filtering_and-1947796.pdf RF Inductors - SMD 10000nH 1.15ohms 15mA
товару немає в наявності
IC0805A103R-10 IC0805A103R-10 Виробник : Laird Technologies Laird_10092020_Laird MCP Catalog-EMI Filtering and RF Inductor Sep 2020.pdf RF Inductors - SMD 10000nH 1.15ohms 15mA