IC0805C470R-10
IC0805C470R-10 Laird-Signal Integrity Products
ic0805c470r-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 47NH 300MA 200MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 200mOhm Max
Q @ Freq: 15 @ 50MHz
Frequency - Self Resonant: 320MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 50 MHz
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Inductance: 47 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 47NH 300MA 200MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 200mOhm Max, Q @ Freq: 15 @ 50MHz, Frequency - Self Resonant: 320MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 50 MHz, Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Inductance: 47 nH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Інші пропозиції IC0805C470R-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IC0805C470R-10 IC0805C470R-10 Виробник : Laird Technologies ic0805c470r-10-datasheet RF Inductors - SMD 47nH 0.2ohms 300mA