Продукція > AMPHENOL FCI > ICD26S13E4GX00LF
ICD26S13E4GX00LF
ICD26S13E4GX00LF Amphenol FCI
io_dsub_brochure.pdf
Виробник: Amphenol FCI
D-Sub High Density Connectors 26P HD RA FEMALE SOLDER
на замовлення 2959 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB HD RCPT 26P R/A SLDR, Features: Board Lock, Mounting Brackets, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 3A, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 26, Number of Rows: 3, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, High Density, Contact Finish Thickness: FLASH, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A) High Density, Part Status: Active, Backset Spacing: 0.350" (8.89mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: Board Lock, Mounting Brackets
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 3A
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 26
Number of Rows: 3
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (4-40)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub, High Density
Contact Finish Thickness: FLASH
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated
Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A) High Density
Part Status: Active
Backset Spacing: 0.350" (8.89mm)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte
Kontaktmaterial: Kupferlegierung
Ausführung: Buchse
Steckverbindermontage: Durchsteckmontage
D-Sub-Steckverbinder: High-Density
Anzahl der Kontakte: 26
D-Sub-Gehäusegröße: DA
Produktpalette: FCI COMPACT D ICD Series
Kontaktanschluss: Lötanschluss
Steckverbindermaterial: Stahlgehäuse
SVHC: No SVHC (08-Jul-2021)
на замовлення 34 шт:
Мінімальне замовлення: 3
ICD26S13E4GX00LF ICD26S13E4GX00LF Виробник : Amphenol Communications Solutions-FCI c-cd-0019.pdf D-Sub High Density Board Mount Connectors, Input Output Connectors, 26 way, Right Angle, Solder socket, >200 Mating Cycles, Harpoons + Insert UNC 4 - 40 + Elec cont
на замовлення 29 шт:
ICD26S13E4GX00LF Виробник : Burndy io_dsub_brochure.pdf Conn High Density D-Sub SKT 26 POS 2.28mm Solder RA Thru-Hole 26 Terminal 1 Port
Мінімальне замовлення: 61
товару немає в наявності