Продукція > TDK > ICI70CGI-222
ICI70CGI-222
ICI70CGI-222 TDK
ici70cgi.pdf
Виробник: TDK
Description: ISOLATION INDUCTORS 2.2 MH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Inductance: 2.2mH
Size / Dimension: 0.280" L x 0.236" W (7.10mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1:1
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Part Status: Active
на замовлення 4500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ISOLATION INDUCTORS 2.2 MH, Packaging: Tape & Reel (TR), Inductance: 2.2mH, Size / Dimension: 0.280" L x 0.236" W (7.10mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Turns Ratio - Primary:Secondary: 1:1, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ICI70CGI-222 ICI70CGI-222 Виробник : TDK ici70cgi.pdf Description: ISOLATION INDUCTORS 2.2 MH
Packaging: Cut Tape (CT)
Inductance: 2.2mH
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
ICI70CGI-222 ICI70CGI-222 Виробник : EPCOS / TDK ici70cgi.pdf Common Mode Chokes / Filters Isolation inductors 2.2 mH, Single Pair Ethernet 10BASE-T1L
Мінімальне замовлення: 3
ICI70CGI-222 ICI70CGI-222 Виробник : TDK ici70cgi.pdf Common Mode Chokes / Filters Isolation inductors 2.2 mH, Single Pair Ethernet 10BASE-T1L