ICKSMDB19SA
ICKSMDB19SA FISCHER ELEKTRONIK
ICKSMDB19SA.pdf
Виробник: FISCHER ELEKTRONIK
Category: Heatsinks
Description: Heatsink: extruded; black; L: 19mm; W: 19mm; H: 4.8mm; 22K/W; anodized
Type of heatsink: extruded
Colour: black
Height: 4.8mm
Length: 19mm
Width: 19mm
Material finishing: anodized
Material: aluminium
Thermal resistance: 22K/W
на замовлення 935 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FISCHER ELEKTRONIK - ICK SMD B 19 SA - Kühlkörper, 22 °C/W, 19 mm, 4.8 mm, 19 mm, tariffCode: 76041090, rohsCompliant: YES, Außenhöhe - imperial: 0.19", hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Außenhöhe - metrisch: 4.8mm, euEccn: NLR, Außenbreite - metrisch: 19mm, Wärmewiderstand: 22°C/W, Produktpalette: -, Gekühlte Bauformen/Gehäuse: -, productTraceability: No, Außendurchmesser - metrisch: -, Außendurchmesser - imperial: -, Kühlkörpermaterial: Aluminium, Außenlänge - metrisch: 19mm, Außenbreite - Zoll: 0.75", Außenlänge - imperial: 0.75", SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 0.748" (19.00mm)
Shape: Rectangular
Width: 0.748" (19.00mm)
Power Dissipation @ Temperature Rise: 2.72W @ 60°C
Thermal Resistance @ Natural: 22°C/W
Fin Height: 0.150" (3.80mm)
Material Finish: Black Anodized
на замовлення 1000 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
на замовлення 406 шт:
Мінімальне замовлення: 184
ICK SMD B 19 SA ICK SMD B 19 SA Виробник : FISCHER ELEKTRONIK datasheet.xhtml Description: FISCHER ELEKTRONIK - ICK SMD B 19 SA - Kühlkörper, 22 °C/W, 19 mm, 4.8 mm, 19 mm
tariffCode: 76041090
rohsCompliant: YES
Außenhöhe - imperial: 0.19"
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Außenhöhe - metrisch: 4.8mm
euEccn: NLR
Außenbreite - metrisch: 19mm
Wärmewiderstand: 22°C/W
Produktpalette: -
Gekühlte Bauformen/Gehäuse: -
productTraceability: No
Außendurchmesser - metrisch: -
Außendurchmesser - imperial: -
Kühlkörpermaterial: Aluminium
Außenlänge - metrisch: 19mm
Außenbreite - Zoll: 0.75"
Außenlänge - imperial: 0.75"