ICL130D15MIC
ICL130D15MIC Eaton - Electronics Division
eaton-ntc-icl-inrush-current-limiter-radial-lead-ntc-thermistor-data-sheet-elx1228.pdf
Виробник: Eaton - Electronics Division
Description: ICL 1.3 OHM 20% 9A 16MM
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Diameter: 0.630" (16.00mm)
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Current - Steady State Max: 9 A
R @ 25°C: 1.3 Ohms
на замовлення 490 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ICL 1.3 OHM 20% 9A 16MM, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Diameter: 0.630" (16.00mm), Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Current - Steady State Max: 9 A, R @ 25°C: 1.3 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ICL130D15MIC ICL130D15MIC Виробник : Eaton Electronics eaton-ntc-icl-inrush-current-limiter-radial-lead-ntc-thermistor-data-sheet-elx1228.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors ICL family, 1.3 ohm, I lead, 15 mm size, 2650 Beta, J Beta Tol., B1 Beta Def.