ICM0603ER181V
ICM0603ER181V Vishay Dale
doc?34643
Виробник: Vishay Dale
Description: CMC 500MA 2LN 180 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.047" (1.20mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 210mOhm
Impedance @ Frequency: 180 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 2868 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 500MA 2LN 180 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.047" (1.20mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 500mA, DC Resistance (DCR) (Max): 210mOhm, Impedance @ Frequency: 180 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
ICM0603ER181V ICM0603ER181V Виробник : Vishay Dale doc?34643 Description: CMC 500MA 2LN 180 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.047" (1.20mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 500mA