ICM0603ER251V
ICM0603ER251V Vishay Dale
Виробник: Vishay Dale
Description: CMC 400MA 2LN 250 OHM SMD
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.047" (1.20mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 400mA
DC Resistance (DCR) (Max): 280mOhm
Impedance @ Frequency: 250 Ohms @ 500 kHz
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: CMC 400MA 2LN 250 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.047" (1.20mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 400mA, DC Resistance (DCR) (Max): 280mOhm, Impedance @ Frequency: 250 Ohms @ 500 kHz.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
ICM0603ER251V ICM0603ER251V Виробник : Vishay Dale Description: CMC 400MA 2LN 250 OHM SMD
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.047" (1.20mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 400mA