ICM0805ER121M
ICM0805ER121M Vishay Dale
icm0805.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.057" (1.45mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 370mA
DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.057" (1.45mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 370mA, DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm, Part Status: Active, Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ICM0805ER121M ICM0805ER121M Виробник : Vishay Dale icm0805.pdf Description: CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.057" (1.45mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 370mA
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
ICM0805ER121M ICM0805ER121M Виробник : Vishay / Dale icm0805.pdf Common Mode Chokes / Filters 120 Ohms 20%