ICM0805ER181M
ICM0805ER181M Vishay / Dale
icm0805.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Common Mode Chokes / Filters 180 Ohms 20%
на замовлення 2120 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 330MA 2LN 180 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.057" (1.45mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 330mA, DC Resistance (DCR) (Max): 350mOhm, Part Status: Active, Impedance @ Frequency: 180 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції ICM0805ER181M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ICM0805ER181M ICM0805ER181M Виробник : Vishay Dale icm0805.pdf Description: CMC 330MA 2LN 180 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.057" (1.45mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 330mA
DC Resistance (DCR) (Max): 350mOhm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 180 Ohms @ 100 MHz