ICM0805ER300M
ICM0805ER300M Vishay / Dale
icm0805.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Common Mode Chokes / Filters ICM-0805 30 20% ER E3
на замовлення 1553 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 450MA 2LN 30 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.057" (1.45mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 450mA, DC Resistance (DCR) (Max): 200mOhm, Impedance @ Frequency: 30 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції ICM0805ER300M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ICM0805ER300M ICM0805ER300M Виробник : Vishay Dale icm0805.pdf Description: CMC 450MA 2LN 30 OHM SMD
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.057" (1.45mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 450mA
DC Resistance (DCR) (Max): 200mOhm
Impedance @ Frequency: 30 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.057" (1.45mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 450mA