ICM0805ER900M
ICM0805ER900M Vishay Dale
icm0805.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: CMC 330MA 2LN 90 OHM SMD
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.057" (1.45mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 330mA
DC Resistance (DCR) (Max): 350mOhm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 90 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - ICM0805ER900M - COMMON MODE FILTER, 90 OHM, 0.33A, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 1.2mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: -, Bauform - Gleichtaktfilter: 2mm x 1.2mm x 1.2mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, DC-Nennstrom: 330mA, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 90ohm, Produktpalette: ICM-0805 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 1.2mm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (17-Jan-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ICM0805ER900M ICM0805ER900M Виробник : Vishay Dale icm0805.pdf Description: CMC 330MA 2LN 90 OHM SMD
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.057" (1.45mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 330mA
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
ICM0805ER900M ICM0805ER900M Виробник : Vishay / Dale icm0805.pdf Common Mode Chokes / Filters 90 Ohms 20%
Мінімальне замовлення: 9
ICM0805ER900M ICM0805ER900M Виробник : VISHAY icm0805.pdf Description: VISHAY - ICM0805ER900M - COMMON MODE FILTER, 90 OHM, 0.33A
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.2mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: -
Bauform - Gleichtaktfilter: 2mm x 1.2mm x 1.2mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 330mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 90ohm
Produktpalette: ICM-0805 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 1.2mm