ICM1206ER601M
ICM1206ER601M Vishay Dale
icm1206.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: CMC 260MA 2LN 600 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.083" (2.10mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 260mA
DC Resistance (DCR) (Max): 800mOhm
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 260MA 2LN 600 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.083" (2.10mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 260mA, DC Resistance (DCR) (Max): 800mOhm, Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ICM1206ER601M ICM1206ER601M Виробник : Vishay Dale icm1206.pdf Description: CMC 260MA 2LN 600 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.083" (2.10mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 260mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
ICM1206ER601M ICM1206ER601M Виробник : Vishay / Dale icm1206.pdf Common Mode Chokes / Filters 600 Ohms 20%