Продукція > VISHAY > ICM1206ER900M
ICM1206ER900M
ICM1206ER900M VISHAY
3338164.pdf
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - ICM1206ER900M - Stromkompensierte Drossel, 90 Ohm, 370mA, 50V DC, 0.3 Ohm, SMD
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.9mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 370mA
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 90ohm
Produktpalette: ICM-1206 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 1115 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - ICM1206ER900M - Stromkompensierte Drossel, 90 Ohm, 370mA, 50V DC, 0.3 Ohm, SMD, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 1.9mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, DC-Nennstrom: 370mA, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 90ohm, Produktpalette: ICM-1206 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ICM1206ER900M ICM1206ER900M Виробник : VISHAY 3338164.pdf Description: VISHAY - ICM1206ER900M - Stromkompensierte Drossel, 90 Ohm, 370mA, 50V DC, 0.3 Ohm, SMD
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.9mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 370mA
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 90ohm
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
ICM1206ER900M ICM1206ER900M Виробник : Vishay Dale icm1206.pdf Description: CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.083" (2.10mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 370mA
DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 90 Ohms @ 100 MHz
Мінімальне замовлення: 8
ICM1206ER900M ICM1206ER900M Виробник : Vishay / Dale icm1206.pdf Common Mode Chokes / Filters 90 Ohms 20%
Мінімальне замовлення: 8
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.083" (2.10mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 370mA
Part Status: Active