Продукція > VISHAY > ICM2020ER142RA
ICM2020ER142RA
ICM2020ER142RA VISHAY
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - ICM2020ER142RA - Gleichtaktdrossel / stromkompensierte Drossel 1.4 kOhm 2.8A 5.5 x 5.5 x 3.5mm 2020 [5050] AEC-Q200
tariffCode: 85480090
Produkthöhe: 3.5mm
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 2.8A
Produktlänge: 5.5mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1.4kohm
Produktpalette: ICM2020-A Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 5.5mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 1450 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - ICM2020ER142RA - Gleichtaktdrossel / stromkompensierte Drossel 1.4 kOhm 2.8A 5.5 x 5.5 x 3.5mm 2020 [5050] AEC-Q200, tariffCode: 85480090, Produkthöhe: 3.5mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 2020 [Metrisch 5050], Qualifikation: AEC-Q200, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, DC-Nennstrom: 2.8A, Produktlänge: 5.5mm, euEccn: NLR, Impedanz: 1.4kohm, Produktpalette: ICM2020-A Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 5.5mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Інші пропозиції ICM2020ER142RA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ICM2020ER142RA Виробник : Vishay ICM2020ER142RA
товару немає в наявності
ICM2020ER142RA ICM2020ER142RA Виробник : Vishay Dale Description: CMC 2.8A 2LN 1.4KOHM SMD AECQ200
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.217" L x 0.217" W (5.50mm x 5.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.138" (3.50mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 2.8A
DC Resistance (DCR) (Max): 38mOhm
Impedance @ Frequency: 1.4 kOhms @ 100 MHz