ICM2020ER701R
ICM2020ER701R Vishay Dale
icm2020.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: CMC 3.8A 2LN 700 OHM SMD
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.217" L x 0.217" W (5.50mm x 5.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.138" (3.50mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 3.8A
DC Resistance (DCR) (Max): 13mOhm
Impedance @ Frequency: 700 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: VISHAY - ICM2020ER701R - Gleichtaktdrossel / stromkompensierte Drossel, 700 Ohm, 3.8A, 5.5 x 5.5 x 3.5mm 2020 [metrisch 5050], tariffCode: 85480090, Produkthöhe: 3.5mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 2020 [Metrisch 5050], Qualifikation: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, DC-Nennstrom: 3.8A, Produktlänge: 5.5mm, euEccn: NLR, Impedanz: 700ohm, Produktpalette: ICM2020 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 5.5mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ICM2020ER701R ICM2020ER701R Виробник : VISHAY icm2020.pdf Description: VISHAY - ICM2020ER701R - Gleichtaktdrossel / stromkompensierte Drossel, 700 Ohm, 3.8A, 5.5 x 5.5 x 3.5mm 2020 [metrisch 5050]
tariffCode: 85480090
Produkthöhe: 3.5mm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 3.8A
Produktlänge: 5.5mm
euEccn: NLR
Impedanz: 700ohm
Produktpalette: ICM2020 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 5.5mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
ICM2020ER701R ICM2020ER701R Виробник : Vishay / Dale icm2020.pdf Common Mode Chokes / Filters 700ohms 50% 2020
Мінімальне замовлення: 3
ICM2020ER701R ICM2020ER701R Виробник : Vishay Dale icm2020.pdf Description: CMC 3.8A 2LN 700 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.138" (3.50mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 3.8A