ICM5050ER102N
ICM5050ER102N Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Common Mode Chokes / Filters ICM-5050 1K 30% ER E3
на замовлення 496 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - ICM5050ER102N - Gleichtaktdrossel / stromkompensierte Drossel, 1 kOhm, 7A, 12 x 11 x 6mm, 5050 [metrisch 1211], tariffCode: 85480090, Produkthöhe: 6mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 5050 [metrisch 1211], Qualifikation: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, DC-Nennstrom: 7A, Produktlänge: 12mm, euEccn: NLR, Impedanz: 1kohm, Produktpalette: ICM5050 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 11mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ICM5050ER102N ICM5050ER102N Виробник : VISHAY Description: VISHAY - ICM5050ER102N - Gleichtaktdrossel / stromkompensierte Drossel, 1 kOhm, 7A, 12 x 11 x 6mm, 5050 [metrisch 1211]
tariffCode: 85480090
Produkthöhe: 6mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 5050 [metrisch 1211]
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 7A
Produktlänge: 12mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1kohm
Produktpalette: ICM5050 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 11mm