ICM5050ER172N
ICM5050ER172N Vishay Dale
doc?34645
Виробник: Vishay Dale
Description: CMC 5.5A 2LN 1.7 KOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.472" L x 0.433" W (12.00mm x 11.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.236" (6.00mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 5.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 12mOhm
Impedance @ Frequency: 1.7 kOhms @ 100 MHz
на замовлення 382 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - ICM5050ER172N - Gleichtaktdrossel / stromkompensierte Drossel, 1.7 kOhm, 5.5A, 12 x 11 x 6mm, 5050 [metrisch 1211], tariffCode: 85480090, Produkthöhe: 6mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 5050 [metrisch 1211], Qualifikation: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, DC-Nennstrom: 5.5A, Produktlänge: 12mm, euEccn: NLR, Impedanz: 1.7kohm, Produktpalette: ICM5050 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 11mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ICM5050ER172N ICM5050ER172N Виробник : VISHAY doc?34645 Description: VISHAY - ICM5050ER172N - Gleichtaktdrossel / stromkompensierte Drossel, 1.7 kOhm, 5.5A, 12 x 11 x 6mm, 5050 [metrisch 1211]
tariffCode: 85480090
Produkthöhe: 6mm
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 5.5A
Produktlänge: 12mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1.7kohm
Produktpalette: ICM5050 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 11mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 466 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
на замовлення 494 шт:
Мінімальне замовлення: 2
ICM5050ER172N ICM5050ER172N Виробник : Vishay Dale doc?34645 Description: CMC 5.5A 2LN 1.7 KOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.236" (6.00mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 5.5A