Продукція > VISHAY > ICM5050ER501R
ICM5050ER501R
ICM5050ER501R VISHAY
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - ICM5050ER501R - Gleichtaktdrossel / stromkompensierte Drossel, 500 Ohm, 11A, 12 x 11 x 6mm, 5050 [metrisch 1211]
tariffCode: 85480090
Produkthöhe: 6mm
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 11A
Produktlänge: 12mm
euEccn: NLR
Impedanz: 500ohm
Produktpalette: ICM5050 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 11mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 475 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - ICM5050ER501R - Gleichtaktdrossel / stromkompensierte Drossel, 500 Ohm, 11A, 12 x 11 x 6mm, 5050 [metrisch 1211], tariffCode: 85480090, Produkthöhe: 6mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 5050 [metrisch 1211], Qualifikation: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, DC-Nennstrom: 11A, Produktlänge: 12mm, euEccn: NLR, Impedanz: 500ohm, Produktpalette: ICM5050 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 11mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).