ICM5050ER701N
ICM5050ER701N Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Common Mode Chokes / Filters ICM-5050 700 30% ER E3
на замовлення 496 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - ICM5050ER701N - Gleichtaktdrossel / stromkompensierte Drossel, 700 Ohm, 9A, 12 x 11 x 6mm, 5050 [metrisch 1211], tariffCode: 85480090, Produkthöhe: 6mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 5050 [metrisch 1211], Qualifikation: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, DC-Nennstrom: 9A, Produktlänge: 12mm, euEccn: NLR, Impedanz: 700ohm, Produktpalette: ICM5050 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 11mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ICM5050ER701N ICM5050ER701N Виробник : VISHAY doc?34645 Description: VISHAY - ICM5050ER701N - Gleichtaktdrossel / stromkompensierte Drossel, 700 Ohm, 9A, 12 x 11 x 6mm, 5050 [metrisch 1211]
tariffCode: 85480090
Produkthöhe: 6mm
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 9A
Produktlänge: 12mm
euEccn: NLR
Impedanz: 700ohm
Produktpalette: ICM5050 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 11mm