ICS25-F22A-7035
ICS25-F22A-7035 Phoenix Contact
2257138623878900.pdf
Виробник: Phoenix Contact
DIN Rail Housing, ICS Filler, With Antenna Function Cutout, Width 25 mm, Height 7 mm, Depth 22.5 mm, Color Light Gray (7035)
на замовлення 120 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ICS25-F22A-7035 ICS25-F22A-7035 Виробник : Phoenix Contact 2257138623878900.pdf DIN Rail Housing, ICS Filler, With Antenna Function Cutout, Width 25 mm, Height 7 mm, Depth 22.5 mm, Color Light Gray (7035)
на замовлення 120 шт: