Продукція > PHOENIX CONTACT > ICS25-F45D15-7035
ICS25-F45D15-7035
ICS25-F45D15-7035 Phoenix Contact
2024202072361300.pdf
Виробник: Phoenix Contact
DIN Rail Housing, ICS Filler, With D-Sub 15 Function Cutout, Width 25 mm, Height 7 mm, Depth 45 mm, Color Light Gray (7035)
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ICS25-F45D15-7035 ICS25-F45D15-7035 Виробник : Phoenix Contact 2024202072361300.pdf DIN Rail Housing, ICS Filler, With D-Sub 15 Function Cutout, Width 25 mm, Height 7 mm, Depth 45 mm, Color Light Gray (7035)