Продукція > PHOENIX CONTACT > ICS25-TL77X12-5015
ICS25-TL77X12-5015
ICS25-TL77X12-5015 Phoenix Contact
2285966573775200.pdf
Виробник: Phoenix Contact
DIN Rail Housing, Upper Part, With Transparent Hinged Cover, Width 25 mm, Height 77 mm, Depth 12 mm, Color Blue (5015)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук