ID15S33E4GX00LF
ID15S33E4GX00LF Amphenol ICC (FCI)
c-dd-0024.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Packaging: Tray
Features: Board Lock, Mounting Brackets
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (4-40)
Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A)
Part Status: Active
Backset Spacing: 0.318" (8.08mm)
на замовлення 732 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS - ID15S33E4GX00LF - D SUB CONN, RCPT, 15POS, THROUGH HOLE, tariffCode: 0, rohsCompliant: Y-EX, Kontaktüberzug: Gold Plated Contacts, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kontaktmaterial: Copper Alloy, Ausführung: Receptacle, Steckverbindermontage: Through Hole Mount Right Angle, usEccn: EAR99, D-Sub-Steckverbinder: Standard, Anzahl der Kontakte: 15Kontakt(e), euEccn: NLR, D-Sub-Gehäusegröße: DA, Produktpalette: FCI DELTA-D ID Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kontaktanschluss: Solder, Steckverbindermaterial: Steel Body, directShipCharge: 25.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 688 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
ID15S33E4GX00LF Виробник : AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS 1751024.pdf Description: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS - ID15S33E4GX00LF - D SUB CONN, RCPT, 15POS, THROUGH HOLE