ID25S33E4GX00LF
ID25S33E4GX00LF Amphenol ICC (FCI)
c-dd-0024.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Packaging: Tray
Features: Board Lock, Mounting Brackets
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A
Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B)
Part Status: Active
Backset Spacing: 0.318" (8.08mm)
на замовлення 1318 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER, Packaging: Tray, Features: Board Lock, Mounting Brackets, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 25, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: FLASH, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B), Part Status: Active, Backset Spacing: 0.318" (8.08mm).