Продукція > VISHAY > IDC2512ER101M
IDC2512ER101M
IDC2512ER101M Vishay
idc2512.pdf
Виробник: Vishay
Inductor Power Unshielded Wirewound 100uH 20% 100KHz Ferrite 0.3A 1.27Ohm DCR T/R
на замовлення 6715 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 300MA 1.27OHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2512 (6432 Metric), Size / Dimension: 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.27Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 310mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.115" (2.92mm), Part Status: Active, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDC2512ER101M IDC2512ER101M Виробник : Vishay idc2512.pdf Inductor Power Unshielded Wirewound 100uH 20% 100KHz Ferrite 0.3A 1.27Ohm DCR T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
IDC2512ER101M Виробник : Vishay Dale idc2512.pdf Description: FIXED IND 100UH 300MA 1.27OHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Size / Dimension: 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.27Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 310mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.115" (2.92mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 300 mA
товару немає в наявності
IDC2512ER101M IDC2512ER101M Виробник : Vishay / Dale idc2512.pdf Power Inductors - SMD 100uH 20%