IDC2512ER1R0M
IDC2512ER1R0M Vishay / Dale
idc2512.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 1uH 20%
на замовлення 4932 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 2.9A 50 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2512 (6432 Metric), Size / Dimension: 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 50mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.9A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.115" (2.92mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 2.9 A.
Інші пропозиції IDC2512ER1R0M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDC2512ER1R0M IDC2512ER1R0M Виробник : Vishay idc2512.pdf Inductor Power Unshielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Ferrite 2.9A 0.05Ohm DCR T/R
товару немає в наявності
IDC2512ER1R0M Виробник : Vishay Dale idc2512.pdf Description: FIXED IND 1UH 2.9A 50 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Size / Dimension: 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 50mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.9A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.115" (2.92mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 2.9 A