Продукція > VISHAY > IDC2512ER221M
IDC2512ER221M
IDC2512ER221M Vishay
idc2512.pdf
Виробник: Vishay
Inductor Power Unshielded Wirewound 220uH 20% 100KHz Ferrite 0.2A 3.11Ohm DCR T/R
Написати відгук
Description: FIXED IND 220UH 200MA 3.11OHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2512 (6432 Metric), Size / Dimension: 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.11Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 220mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.115" (2.92mm), Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 200 mA.
Інші пропозиції IDC2512ER221M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDC2512ER221M Виробник : Vishay Dale idc2512.pdf Description: FIXED IND 220UH 200MA 3.11OHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Size / Dimension: 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.11Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 220mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.115" (2.92mm)
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 200 mA
товару немає в наявності
IDC2512ER221M Виробник : Vishay / Dale idc2512.pdf Power Inductors - SMD 220uH 20%