IDC5020ER101M
IDC5020ER101M Vishay Dale
idc5020.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 100UH 1.3A 280 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 280mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.205" (5.21mm)
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 1.3 A
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 1.3A 280 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 280mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.205" (5.21mm), Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 1.3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDC5020ER101M IDC5020ER101M Виробник : Vishay Dale idc5020.pdf Description: FIXED IND 100UH 1.3A 280 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 1.3 A
на замовлення 605 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
IDC5020ER101M IDC5020ER101M Виробник : Vishay / Dale idc5020.pdf Power Inductors - SMD 100uH 20%
на замовлення 913 шт:
Мінімальне замовлення: 5
IDC5020ER101M Виробник : VISHAY idc5020.pdf SMD
IDC5020ER101M IDC5020ER101M Виробник : Vishay idc5020.pdf Inductor Power Unshielded Wirewound 100uH 20% 100KHz Ferrite 1.3A 0.28Ohm DCR T/R