IDC5020ER331M
IDC5020ER331M Vishay / Dale
idc5020.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 330uH 20%
на замовлення 66 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 330UH 600MA 1.02OHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.02Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 600mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.205" (5.21mm), Part Status: Active, Inductance: 330 µH, Current Rating (Amps): 600 mA.
Інші пропозиції IDC5020ER331M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDC5020ER331M Виробник : VISHAY idc5020.pdf SMD
на замовлення 86200 шт:
IDC5020ER331M IDC5020ER331M Виробник : Vishay idc5020.pdf Inductor Power Unshielded Wirewound 330uH 20% 100KHz Ferrite 0.6A 1.02Ohm DCR T/R
товару немає в наявності
IDC5020ER331M Виробник : Vishay Dale idc5020.pdf Description: FIXED IND 330UH 600MA 1.02OHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.02Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 600mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.205" (5.21mm)
Part Status: Active
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 600 mA