IDC5020ER4R7M
IDC5020ER4R7M Vishay / Dale
idc5020.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 4.7uH 20%
на замовлення 98 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 4.8A 18 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 18mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5.4A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.205" (5.21mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 4.8 A.
Інші пропозиції IDC5020ER4R7M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDC5020ER4R7M Виробник : VISHAY idc5020.pdf SMD
на замовлення 86200 шт:
IDC5020ER4R7M IDC5020ER4R7M Виробник : Vishay idc5020.pdf Inductor Power Unshielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Ferrite 4.8A 0.018Ohm DCR T/R
товару немає в наявності
IDC5020ER4R7M Виробник : Vishay Dale idc5020.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 4.8A 18 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 18mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5.4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.205" (5.21mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 4.8 A