IDC5020ER680M
IDC5020ER680M Vishay Dale
idc5020.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 68UH 1.5A 200 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 200mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.205" (5.21mm)
Part Status: Active
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A
на замовлення 3500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 68UH 1.5A 200 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 200mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.4A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.205" (5.21mm), Part Status: Active, Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 1.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDC5020ER680M IDC5020ER680M Виробник : Vishay / Dale idc5020.pdf Power Inductors - SMD 68uH 20%
на замовлення 660 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
IDC5020ER680M Виробник : VISHAY idc5020.pdf SMD
IDC5020ER680M IDC5020ER680M Виробник : Vishay idc5020.pdf Inductor Power Unshielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 1.5A 0.2Ohm DCR T/R