Продукція > VISHAY > IDC7328ER102M
IDC7328ER102M
IDC7328ER102M Vishay
idc7328.pdf
Виробник: Vishay
Inductor Power Unshielded Wirewound 1000uH 20% 100KHz Ferrite 0.56A 1.8Ohm DCR T/R
Написати відгук
Description: FIXED IND 1MH 560MA 1.8 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.8Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 1A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.280" (7.11mm), Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 560 mA.
Інші пропозиції IDC7328ER102M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDC7328ER102M Виробник : Vishay Dale idc7328.pdf Description: FIXED IND 1MH 560MA 1.8 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.8Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 1A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.280" (7.11mm)
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 560 mA
товару немає в наявності
IDC7328ER102M Виробник : Vishay / Dale idc7328.pdf Power Inductors - SMD 1KuH 20%