Продукція > VISHAY > IDC7328ER151M
IDC7328ER151M
IDC7328ER151M Vishay
idc7328.pdf
Виробник: Vishay
Inductor Power Unshielded Wirewound 150uH 20% 100KHz Ferrite 1.5A 0.25Ohm DCR T/R
Написати відгук
Description: FIXED IND 150UH 1.5A 250MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 250mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.6A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.280" (7.11mm), Inductance: 150 µH, Current Rating (Amps): 1.5 A.
Інші пропозиції IDC7328ER151M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDC7328ER151M Виробник : Vishay Dale idc7328.pdf Description: FIXED IND 150UH 1.5A 250MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 250mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.6A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.280" (7.11mm)
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A
товару немає в наявності
IDC7328ER151M Виробник : Vishay / Dale idc7328.pdf Power Inductors - SMD 150uH 20%