IDC7328ER470M
IDC7328ER470M Vishay / Dale
idc7328.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 47uH 20%
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 2.6A 86 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 86mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.280" (7.11mm), Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 2.6 A.
Інші пропозиції IDC7328ER470M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDC7328ER470M IDC7328ER470M Виробник : Vishay idc7328.pdf Inductor Power Unshielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 2.6A 0.086Ohm DCR T/R
товару немає в наявності
IDC7328ER470M Виробник : Vishay Dale idc7328.pdf Description: FIXED IND 47UH 2.6A 86 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 86mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.280" (7.11mm)
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 2.6 A