Продукція > VISHAY > IDC7328ER471M
IDC7328ER471M
IDC7328ER471M Vishay
idc7328.pdf
Виробник: Vishay
Inductor Power Unshielded Wirewound 470uH 20% 100KHz Ferrite 0.82A 0.85Ohm DCR T/R
Написати відгук
Description: FIXED IND 470UH 820MA 850MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 850mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.4A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.280" (7.11mm), Inductance: 470 µH, Current Rating (Amps): 820 mA.
Інші пропозиції IDC7328ER471M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDC7328ER471M Виробник : Vishay Dale idc7328.pdf Description: FIXED IND 470UH 820MA 850MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 850mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.280" (7.11mm)
Inductance: 470 µH
Current Rating (Amps): 820 mA
товару немає в наявності
IDC7328ER471M Виробник : Vishay / Dale idc7328.pdf Power Inductors - SMD 470uh 20%