Продукція > VISHAY DALE > IDCP1813ER2R2M
IDCP1813ER2R2M Vishay Dale
idcp1813.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 2.2UH 2.6A 47 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IDCP1813ER2R2M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDCP1813ER2R2M IDCP1813ER2R2M Виробник : Vishay / Dale idcp1813.pdf Power Inductors - SMD 2.2uH 20%