Продукція > VISHAY > IDCP1813ER3R9M
IDCP1813ER3R9M
IDCP1813ER3R9M Vishay
idcp1813.pdf
Виробник: Vishay
Inductor Power Unshielded Wirewound 3.9uH 20% 7.96MHz Ferrite 1.98A 0.076Ohm DCR T/R
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDCP1813ER3R9M IDCP1813ER3R9M Виробник : Vishay idcp1813.pdf Inductor Power Unshielded Wirewound 3.9uH 20% 7.96MHz Ferrite 1.98A 0.076Ohm DCR T/R
Кількість Ціна
IDCP1813ER3R9M Виробник : Vishay Dale idcp1813.pdf Description: FIXED IND 3.9UH 1.98A 76 MOHM
товару немає в наявності
IDCP1813ER3R9M IDCP1813ER3R9M Виробник : Vishay / Dale idcp1813-239772.pdf Fixed Inductors 3.9uH 20%