Продукція > VISHAY DALE > IDCP2218ER100M01
IDCP2218ER100M01
IDCP2218ER100M01 Vishay Dale
idcp2218-01.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED INDUCTOR 10UH 1.5A 100 MO
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 100mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A
на замовлення 2583 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED INDUCTOR 10UH 1.5A 100 MO, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 100mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 1.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDCP2218ER100M01 IDCP2218ER100M01 Виробник : Vishay / Dale idcp2218-01.pdf Power Inductors - SMD FIXED IND 10uH 1.5A 100mOHM
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
IDCP2218ER100M01 IDCP2218ER100M01 Виробник : Vishay idcp2218-01.pdf Power Inductors - SMD FIXED IND 10uH 1.5A 100mOHM
Мінімальне замовлення: 12
IDCP2218ER100M01 IDCP2218ER100M01 Виробник : Vishay Dale idcp2218-01.pdf Description: FIXED INDUCTOR 10UH 1.5A 100 MO
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A