Продукція > VISHAY DALE > IDCP2218ER102M01
IDCP2218ER102M01
IDCP2218ER102M01 Vishay Dale
idcp2218.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED INDUCTOR 1000UH .2A 6000
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 6Ohm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 200 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED INDUCTOR 1000UH .2A 6000, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 6Ohm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 200 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDCP2218ER102M01 IDCP2218ER102M01 Виробник : Vishay Dale idcp2218.pdf Description: FIXED INDUCTOR 1000UH .2A 6000
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 6Ohm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 200 mA