Продукція > VISHAY / DALE > IDCP2218ER151M01
IDCP2218ER151M01
IDCP2218ER151M01 Vishay / Dale
idcp2218-01.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD FIXED IND 150uH 0.4A 1100mOHM
на замовлення 1475 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 150UH 0.4A 1100 MOHM S, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 1.1Ohm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Inductance: 150 µH, Current Rating (Amps): 400 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDCP2218ER151M01 IDCP2218ER151M01 Виробник : Vishay Dale idcp2218-01.pdf Description: FIXED IND 150UH 0.4A 1100 MOHM S
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 1.1Ohm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 400 mA