Продукція > VISHAY > IDCP2218ER180M01
IDCP2218ER180M01
IDCP2218ER180M01 VISHAY
4420460.pdf
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - IDCP2218ER180M01 - Leistungsinduktivität (SMD), 18 µH, 1.23 A, Ungeschirmt, IDCP2218-01 Series
tariffCode: 85045000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - IDCP2218ER180M01 - Leistungsinduktivität (SMD), 18 µH, 1.23 A, Ungeschirmt, IDCP2218-01 Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 4.5mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 18µH, Bauart der Induktivität: Ungeschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.15ohm, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 1.23A, Sättigungsstrom (Isat): -, Produktlänge: 5.8mm, euEccn: NLR, Produktpalette: IDCP2218-01 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 5.2mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDCP2218ER180M01 IDCP2218ER180M01 Виробник : VISHAY 4420460.pdf Description: VISHAY - IDCP2218ER180M01 - Leistungsinduktivität (SMD), 18 µH, 1.23 A, Ungeschirmt, IDCP2218-01 Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 4.5mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 18µH
Bauart der Induktivität: Ungeschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.15ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 1.23A
Sättigungsstrom (Isat): -
Produktlänge: 5.8mm
euEccn: NLR
Produktpalette: IDCP2218-01 Series
Produktbreite: 5.2mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 32
IDCP2218ER180M01 IDCP2218ER180M01 Виробник : Vishay Dale idcp2218-01.pdf Description: FIXED IND 18UH 1.23A 150 MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 150mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 1.23 A
товару немає в наявності
IDCP2218ER180M01 IDCP2218ER180M01 Виробник : Vishay idcp2218-01.pdf Power Inductors - SMD FIXED IND 18uH 1.23A 150mOHM
товару немає в наявності
IDCP2218ER180M01 IDCP2218ER180M01 Виробник : Vishay / Dale idcp2218-01.pdf Power Inductors - SMD FIXED IND 18uH 1.23A 150mOHM