IDLC-25-350
IDLC-25-350 MEAN WELL
2867369.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - IDLC-25-350 - LED-Treiber, 24.5 W, 70 VDC, 350 mA, Konstantstrom, 90 V
tariffCode: 85044083
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 70VDC
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 350mA
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 295V
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantstrom
Eingangsspannung, min.: 90V
Produktpalette: IDLC-25
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: -
Ausgangsleistung, max.: 24.5W
SVHC: No SVHC (12-Jan-2017)
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 49-70V 350MA, Features: SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.33" L x 2.95" W x 0.87" H (110.0mm x 75.0mm x 22.0mm), Voltage - Output: 49 ~ 70V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -20°C ~ 90°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Efficiency: 82%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 350mA, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 25 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDLC-25-350 Виробник : MEAN WELL IDLC-25-spec.pdf AC/DC, 24.5W, Вхід: 90-295VAC/127-416VDC, Вихід: 350mA/49-70V, розміри 110x75x22 мм, -20...+90 С, пластиковий корпус Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 7 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
IDLC-25-350 Виробник : MEAN WELL IDLC-25-spec.pdf AC/DC, 24.5W, Вхід: 90-295VAC/127-416VDC, Вихід: 350mA/49-70V, розміри 110x75x22 мм, -20...+90 С, пластиковий корпус Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 7 шт:
IDLC-25-350 IDLC-25-350 Виробник : MEAN WELL USA Inc. IDLC-25-spec.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 49-70V 350MA
Features: SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.33" L x 2.95" W x 0.87" H (110.0mm x 75.0mm x 22.0mm)
Voltage - Output: 49 ~ 70V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 90°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Efficiency: 82%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 350mA
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 25 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
IDLC-25-350 IDLC-25-350 Виробник : MEAN WELL IDLC-25-spec.pdf LED Power Supplies 24.5W 49-70V 350mA CC Dimming