Продукція > MEAN WELL > IDLC-25A-350
IDLC-25A-350
IDLC-25A-350 MEAN WELL
IDLC-25-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 24.5W 49-70V 350mA CC Dimming Auxiliary
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 49-70V 350MA, Packaging: Box, Features: SCP, Size / Dimension: 4.33" L x 2.95" W x 0.87" H (110.0mm x 75.0mm x 22.0mm), Voltage - Output: 49 ~ 70V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -20°C ~ 90°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Efficiency: 82%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 350mA, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Not For New Designs, Power (Watts): 25 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDLC-25A-350 IDLC-25A-350 Виробник : MEAN WELL USA Inc. IDLC-25-spec.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 49-70V 350MA
Packaging: Box
Features: SCP
Size / Dimension: 4.33" L x 2.95" W x 0.87" H (110.0mm x 75.0mm x 22.0mm)
Voltage - Output: 49 ~ 70V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 90°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Efficiency: 82%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 350mA
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Not For New Designs
Power (Watts): 25 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 43 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
IDLC-25A-350 IDLC-25A-350 Виробник : Mean-Well USA, Inc. idlc-25-spec.pdf AC/DC LED Power Supply 24.5W Single 10-Pin